دوشنبه ۸ شهريور ۱۳۹۵ , 29 Aug 2016
داخلی لادستان خبر
۱۱
شيلا نيوز // اخبار خواندنی از انتخابات مجلس در لارستان
شيلا نيوز // اخبار خواندنی از انتخابات مجلس در لارستان
 
آنچه که دکتر جمشید جعفرپور دید و نا امید شد/ استراتژی برره ای/پدرخوانده: کی بود کی بود من نبودم/ ائتلاف حسنی و شکراله زندوی/ صدای پای اصلاحات می آید
آنچه که دکتر جمشید جعفرپور دید و نا امید شد
خبر اول اينكه آقاي دكتر جمشيد جعفرپور گزينه‌اي که زمزمه های آمدنش شنیده می شد و چندي پيش به دليل درگذشت يكي از نزديكان خود در لارستان حضور داشت، از نزديك واقعيات منطقه و بلبشوي انتخابات مجلس را مشاهده كرد،از فضای عمومی شهر و ناملایماتی که از چهره های ملایم دید نا امید شد و پس از بازگشت به تهران رسماً انصراف خود را از حضور در انتخابات آينده اعلام كرد.
شيلا نيوز: نمیدونیم جناب دكتر چه ديده که اینچنین نیامدن رو ترجیح داده. امیدواریم از برکت برخی آقایان او لا اقل از شهرش منزجر نشده باشه !!

استراتژی برره ای

همچنين شنيده شده پس از آنکه تيم بيست نفره پيگيري كننده انتخابات لارستان(با تيم مذاكره كننده انرژي هسته اي اشتباه نشود) در مجاب کردن دکتر جمشيد جعفرپور هم ناکام ماند و دکتر عطای آمدن را به لقایش بخشید؛تنی چند نفر از اعضای اين تيم در پيشنهادي بديع گفته اند:
"الان بهترين فرصت است. باید تا سيد علي اصغر (منظور سيد علي اصغر موسوي لاري) در لار هستند،به اتفاق مردم بريزيم روي سرش و او را وادار كنيم كه كانديداتوري انتخابات مجلس را بپذيرد!! "
شيلا نيوز: با توجه به تركيب اين تيم،انجام اين قبيل حركات برره اي هيچ بعيد نيست. خدا سرنوشت مردم را ختم به خير كنه.


پدرخوانده: کی بود کی بود من نبودم!!

اخبار حكايت از آن دارد كه "پدرخوانده" ـ يعني مسئول اصلي تيم بيست نفره پيگيري كننده انتخابات لارستان بعد از پاسخ منفی ـ دكتر جمشيد جعفرپور ـ براي فرار از مسئوليت گفته است: من در جلسه تيم به آقاي جعفرپور رأي ممتنع داده ام (!!) در عين حال دكتر جعفرپور نيز در تهران گفته است: من این افراد را نمی شناختم و فکر میکردم برآیند همه افکار و سلیقه های لارستان هستند ،آنها خودشان از من دعوت كردند و اصرار داشتند و من از ابتدا هيچ تمايلي به كانديداتوري نداشتم.
شيلا نيوز: اي پدر سياست بسوزد كه خنجر از روبرو زدن را هم روا میداره،حالا که دکتر نه گفت جناب پدرخوانده از ممتنع بودن خودشون میگن. اما خدا را شكر كه دكتر جمشيد جعفرپور با اين همه بار علمي و با اين همه تأثير گذاري در عرصه فرهنگ كشور زود متوجه شد و دست تيم پيگيري كننده را خواند و از بازي سياسي اونها خودش رو کنار کشید و شر آنها را به خودشون برگرداند تا حالا امثال پدرخوانده اینگونه فریاد بزنند:کی بود کی بود من نبودم .


ائتلاف حسنی و شکر اله زندوی

از ائتلاف خود خوانده‌ي سيد شكر اله زندوي و علي اصغر حسني خبر مي رسد كه اين دو در جلسه اي با هم پيمان بسته اند در صورتي كه علي اصغر حسني تا آخر در انتخابات ماند تمام آرا بيرم به نام حسني باشد و در صورتي كه شكر اله زندوي تا آخر بود، تمام آرا گراش به نام وي زندوي به صندوق ريخته شود.
شيلا نيوز: معلوم نيست اين دوتا برادرمون در حالي كه جايگاه لرزاني در شهرشون دارند چطوري براي مردم بيرم و گراش تصميم ميگيرن، اينها روي پدرخوانده ما رو سفيد كردند !!


صدای پای اصلاحات می آید

از شهر لار خبر مي رسد كه به زودي موج بعدي كانديداسازي توسط تیم بیست نفره به راه خواهد افتاد و این بار عقلای قوم به سراغ نفرات ناشناخته تر (بخصوص نيروهاي شيراز نشين) خواهند رفت. تنها تفاوت به وجود آمده اين است كه اين بار صراحتاً پاي نيروهاي وابسته به جناح اصلاحات را به عنوان كانديداي همه مردم در انتخابات باز خواهند كرد.در اين خصوص گويا تلاش هايي در جريان است تا همزمان هم سيد منصور كشفي را عَلَم كرده و هم گزينه دوم را به مردم معرفي كنند تا بعد از رد صلاحيت دوباره‌ي دكتر كشفي ؛با ایجاد یک موج عصبیت؛گزينه دوم را به عنوان فرشته نجات وارد عرصه نمایند.
شيلا نيوز: این تیم دوست داشتند که خود را پشت نیروهای اصولگرا پنهان کنند. اما نقابشان افتاده و دیگر چهره واقعی شان مشخص است. شیلا نیوز پیشنهاد میکند براي شادي روح آناني كه هنوز بر گور خالي اصلاحات شيون مي كنند جمیعاً فاتحه !! 
پنجشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۰ ساعت ۱۲:۲۲
کد مطلب: 916
Share/Save/Bookmark
smt
۱۳۹۰-۰۷-۰۷ ۱۹:۳۷:۰۸
 
سلام اول باید بگم که اون چیزی رو که در مورد ائتلاف حسنی و زندوی نوشتید در شان یک روزنامه که ادعای بیشرفت لارستانه نیست - بعد بای بگم که مگه میشه لاری رو که مسولانش از اینکه یک شهر مثل گراش شهرستان میشه این قدر میترسن بعد بشه استان؟همین تفکر جاهلانه هست که لار تو گل گیر کرده وگرنه راه بیشرفت عمران و ابادی ایجاد شغل هست نه اینکه هواسمون باشه که اطرافیامون بیشرفت نکنن!
محمود
۱۳۹۰-۰۶-۰۸ ۱۲:۱۹:۲۵
 
اینبار دیگه روی آقای زندوی حساب ویژه ای باز کنید مخصوصا که سید حسن زندوی هم در کنار سید شکرا..زندوی از طرف بیرم وترد گود خواهند شددر ضمن هر دو تای این افراد از...
۱۳۹۰-۰۶-۰۲ ۲۲:۲۹:۵۶
 
من نمیدونم چرا به قول خودتون از جسد مرده اصلاحات نیز اینقدر ترس دارین؟مطمئن باشین اگه بذارین یکی از اصلاح طلبان تاییدصلاحیت بشه با رای بالایی ازمردم لارستان به مجلس خواهدرفت.ولی میدونم که جراتشو ندارین!!!!1.زنده با سیدبزرگوار خاتمی
--------------------
لادستان: چه خوب می دانید که اصلاح طلبان صلاحیت خدمت در جمهوری اسلامی را ندارند. اما نتیجه انتخابات های اخیر را ببینید؛ریاست جمهوری دو دوره اخیر . مجلس در دو دوره اخیر . می بینید که نتیجه خلاف عرایض شماست برادر.
يك نوجوان لاري
۱۳۹۰-۰۶-۰۲ ۱۸:۲۵:۱۷
 
اين اقاي پدر خوانده كيه؟ آقای.............................
------------------
لادستان:با کنکاش در متن میتوانید متوجه شوید. ما از ذکر نام معذوریم اما نفر مد نظر شما که ما مجبور به حذف نامش شده ایم خیلی کوچکتر از این حرفهاست.
معترض
۱۳۹۰-۰۵-۳۰ ۰۹:۵۲:۳۴
 
چرا نظرات روثبت نمی کنی لادی جون خیلی محافظه کاری!!
معترض
۱۳۹۰-۰۵-۲۹ ۰۹:۵۲:۱۶
 
آقا شما چه حزبی هستید معلومه؟
اگه راست می گید وخیلی هم ادعاتون میشه شما وارد گود بشید وخودی نشون بدید .اگه راست می گید خودتون روبه مردم معرفی کنید تا مردم شما رو بشناسن .
به امید لارستانی آیاد وکوری چشم بدخواهان
امیر
۱۳۹۰-۰۵-۲۸ ۱۲:۰۳:۰۴
 
اینها به فکر لار و لاری نیستند
مگر نبود در زمان اصلاحات نبود که خنج که از گراش هم مهم تر بود از لار جدا کردند(بدلیل درآمد از چاههای گاز) و این فتح البابی شد برای شهرستان شدن گراش
اما این آقایون حتی کوچکترین اعتراضی نکردند.
مردم لار دل خوشی از این به اصطلاح اصلاح طلب ندارند.
منتظر خبر بعدی شما هستیم
hadi
۱۳۹۰-۰۵-۲۸ ۰۲:۴۷:۰۹
 
خدا عاقبتمونو به خیر کنه
آرمان
۱۳۹۰-۰۵-۲۸ ۰۱:۳۵:۵۶
 
زنده باد لادستان
۱۳۹۰-۰۵-۲۷ ۱۷:۱۰:۵۷
 
شما لاري هستيد؟! بريد بشينيد با مردم و مسوولان هم فكري كنيد ببينيم چه كسي رو امسال از لار معرفي كنيم .
محمد
۱۳۹۰-۰۵-۲۷ ۱۶:۲۱:۰۷
 
رویای کودکانه لارستان بزرگ تنها یه شوخی بامزه است که آدمهای نابالغ لارستانی تو دعواهای کودکانشون اونو مثل حباب میترکونن.تنها آدمهای بزرگ کارهای بزرگ انجام میدن این واقعیت بزرگیه . و البته در سایه تعقل.
شهروندان حاشیه نشین (از فضای بده بستان های اجتماعی و سیاسی) تنها نظاره گر توهین های مسئولین و بی ادبی هاشون هستن و آروم و بی ادعای داشتن و دانستن و خواستن نظر به آسمان دارن و دعای هدایت برای اول خودشون و بعد برای کسایی که خودخواهی و تکبر و جهلشون فقط باعث از بین رفتن حق مردم حاشیه نشین شده رو دارن. من به عنوان یه شهروند (البته حاشیه نشین) نمیتونم حقوقی که این آقایون از ما مردم تضییع میکنن رو ببخشم و هر کسی که با هر وسیله ای محفل کده جاهلانه این آقایون رو گرم میکنه . ما همه در قبال مردم در قبال حقوق مردم مسئولیم. والبته این شامل نشریات و مطبوعات و اهل قلم هم میشه. و به قول پیر فرزانه ،امام مردم حاشیه نشین و مستضعف ، امام خمینی ره ) قلم ها هم در پیشگاه حضرت احدیت مسئولند.
در این ماه مبارک دعا میکنم برای داشتن مسئولینی منصف نه داشتن لارستان بزرگ . برای داشتن اجتماعی بدون بی ادبی نه داشتن لارستان بزرگ . برای داشتن انصاف و توجه به آرمانهای اصیل انقلاب نه داشتن لارستان بزرگ. آمین